Czeladź, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Operator Wózka Widłowego

Czeladź

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO
FO/SIL/11.2010

Obowiązki:
- przyjmowanie, wydawanie towarów
- kontrola stanów magazynowych
- obsługa dokumentów magazynowych

Wymagania:
- uprawnienia na wózki widłowe
- doświadczenie w zawodzie będzie atutem
- sumienność, odpowiedzialność i efektywność w działaniu
- gotowość do pracy w systemie zmianowym (2 zmiany)

Kandydatom oferujemy:
- odpowiednie przeszkolenie i nowoczesne narzędzia pracy
- atrakcyjne warunki pracy
- atrakcyjny pakiet socjalny
- ciekawą pracę i możliwości rozwoju zawodowego

Wszystkich zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie dokumentów na adres: hrjobpoland@damco.com lub pocztą na adres, Dział HR, Damco Poland Sp. z o.o., ul. Logistyki 3, 96-320 Mszczonów.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 31 Styczen, 2011  10:07

Identyfikator: 270600

Wyświetleń: 3703